Firma CERTEX s.r.o. byla založena v roce 1991 bývalými zaměstnanci MPSP Praha. Tato organizace se montáží a servisem elektrické požární signalizace zabývala od počátku existence tohoto zařízení v bývalé ČSSR a byla též hlavním partnerem v tomto oboru výrobci zařízení EPS u nás – bývalé Tesle Liberec.

             V roce 1998 firma CERTEX s.r.o. uzavřela se současným jediným českým výrobcem EPS firmou LITES Liberec smlouvu o obchodním a technickém zastoupení, zejména pro oblast Prahy a okolních regionů.

             Nosným programem firmy je dodávka, montáž, uvedení do provozu a následné provádění revizí, zkoušek a servisu zařízení EPS, včetně zajištění předprojektové a projektové dokumentace a nadstavbového systému pro centrální ovládání velkých celků zařízení EPS a vytvoření přehledných synoptických tabel objektu.

             Firma CERTEX s.r.o. v současné době má uzavřenou smlouvu o trvalé servisní činnosti na zařízení EPS s téměř stovkou větších i menších firem, největší nosné akce jsou Pražský hrad, zámek Lány,ateliery Barrandov,česká televize,objekty radiokomunikací, části objektu jaderná elektrárna Temelín atd.

             Naše firma provádí všechny činnosti po dohodě se zákazníkem buď takzvaně na klíč, nebo jakoukoliv z dílčích činností, včetně činnosti obchodní a dodavatelské.

 

 
 
Firma CERTEX s.r.o. sídlí na adrese: Sopotská 614, 181 00 Praha 8
Kancelář firmy se nachází /viz mapka/: Pod Terebkou 4/15, 140 00 Praha 4
Spolupracující firmy:
projekční kancelář -

Telecom Project s.r.o.                  Sazečská 560/8, Praha 10, Malěšice

nadstavbové systémy -

A2D s.r.o.                              Aloisina výšina 629, 460 05 Liberec